Program klubu

PROGRAM 2018 

kurzívou akce, které nepořádáme, ale podílíme se na nich:-), v uvozovkách akce v SVČ, na kterých se nepodílíme (nájmy apod.)

 

11. 11. Feral (film o CH. Soukupovi) + Koonda Holaa (hudba) (ve spolupráci s Čárlsem)

plakat

Snímek pojednává o putování australskou buší, která se stala domovem legendárnímu českému undergroundovému písničkáři Charliemu Soukupovi, jež byl za komunismu vězněn a donucen k emigraci. Film vznikl na vlastní náklady režiséra Jiřího Holby a byl také vybrán do soutěže Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě.
Promítání bude doprovázet koncert renomovaného hudebníka žijícího ve Francii, který si říká Koonda Holaa, a jehož magická hudba je součástí filmu. Koonda Holaa- je hudebni totem  Kamila Kruty — aka Gotwaldo bijce z Teplic, kytaristy 2. generace FPB v 80. letech, baskytaristy a poševniho otce Pseudo Pseudo (společne z Milanem Novým, později opět z Radkem Uhliřem) v letech 90.  a na krátkou dobu také baskytaristy Už jsme doma .

26. 11.  LIVE FOYN FRIIS Quintet
Friis plak.
Norská zpěvačka a skladatelka Live F. Friis je vycházející hvězda skandinávského jazzového vokálu a miláček hudebních kritiků, kteří její hudbu většinou zařazují do kategorie indie-jazz
s prvky popu. Tato živelná světoběžnice vystupovala na řadě evropských i amerických festivalů, v jižní Americe i Africe. Během své kariéry si zazpívala například s Brianem Bladem a Bobbym McFerrinem.
Během svých koncertů interpretuje nejen své autorské skladby, ale i jazzové standardy. Její debutové album bylo nominováno na nejlepší dánské jazzové album roku. Později získala ocenění „nejlepší mladý jazzový skladatel roku“ a „nová hvězda dánského jazzu“.
Na turné v ČR vystoupí společně s norským kytaristou Stianem Swenssonem a předními českými a slovenskými jazzmany.

27. 11. Alan Ayckbourn: KDES TO BYL(A) V NOCI (Divadlo Bez zábradlí Praha)
plakát bz
Hrají: Dana Morávková, Rudolf Hrušínský, Ljuba Krbová/ Jana Švandová, Zdeněk Žák, Josef Carda, Marcela Rojíčková/ Bára Leichnerová
Režie: Jiří Menzel, Překlad: J.Z. Novák
Situační komedie z pera úspěšného současného britského dramatika Alana Ayckbourna o tom, že odpověď na otázku „Kdes to byl(a) v noci?“ může být za jistých okolností v manželství jedna z nejtěžších.

30. 11. Advent na náměstí
index

15. 12. Vánoční ples
club-clipart-wedding-dancing-6

25. 12. Bigbeatové Vánoce

santa_rock_star

2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019

12. 1. Myslivecký ples
18. 1. Ples Diakonie
22. 1. Elles Bailey (UK)
EB web
25. 1. Punková nálož ve 13ce

8. 2. Jan Kavka Trio
9. 2. Ples Gymnázia
15. 2. Česnekfest (13ka)

19. 3. divadlo (Semtamfór)
25. 3. PARTIČKA

12. 4. Sax & Crime (A)

2. 5. E-Converso
31. 5. Podvečer v Orientu

14. 6. Den města Rýmařova
21. – 22. 6. Prestigefest

16. – 17. 6 Skatastrofa

———————————————————————————

28. 6. 2020 DEAD BEATZ (A) na Prestigefestu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>